E-bültenimize üye olun
 
RSS Bültenimize üye olun
 
İnsanlığa Hizmette 45. yıl
 
 
english
deutsch
français
italiano
español
russian
greek
Günün Sözü
Özverili yaratıcı eylemde bulunan insan kendini düşünmez ...
devamı >

2001 yılında kurulmuş olan Yoga Academy'nin amacı Yoga eğitimini bilimsel bir şekilde gerçekleştirmek, Yoga tekniklerini olduğu gibi vermek, insanların fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını geliştirmek ve spiritüel evrimine yardım etmektir.

Yoga Academy bünyesinde verilen eğitimler Orijinal Yoga Sistemine, açık bir ifade ile derin felsefeye, bilimsel açıklamalara ve tecrübeden geçirilmiş doğru tekniklere dayanmaktadır.

Devamı >>


Yoga Academy Journal'ın yeni sayısı Çıktı
 


Spiritüel Tekamül için Yayındayız
 


Yoga Academy TV Programları

 

 
 
YOGA FESTİVALİ

YOGA FESTİVALİ 17-18-19 MAYIS

SKY TOWER HOTEL, AKÇAKOCA DÜZCE

Mayıs ayında 3 günlüğüne Akçakoca'da yer alan Sky Tower Hotel'e gidiyoruz. 

3 gün, 15 Pratik Yoga çalışması, 2 Teorik ders

6 ana çakra, Meditasyon, Nefes Teknikleri, Zayıflamak için Yoga, Güneş Enerjisi ile Bağlantı ve Ay Enerjisi ile Bağlantı çalışmaları

Tüm Sorulara Cevaplar – İnteraktif Söyleşi ve Anatomi dersi

yogafestivali@yogaacademy.com.tr

T. 0 212 243 96 42 - 0 533 526 81 36
YOGA KARNAVALI

YOGA KARNAVALI 2-3-4 Mayıs

Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf Ankara'da 

Yoga ile tanışmak isteyenler için müthiş bir fırsat...

Yoga Academy’nin kurucusu Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf 2-3-4 Mayıs'ta Ankara'da. Düzenlenen bu organizasyonda tüm Ankaralılar Yoga eğitimlerinde önemli bir adım atacak.

6 pratik ve 5 teorik dersten oluşacak eğitimler Romaantik Weddings & Meetings'de yapılacaktır. Tek derse veya tüm programa dilediğiniz ölçüde katılabilirsiniz. 

Ayrıca Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf, Yoga üzerine yayınlanmış 28 kitabı için imza verecektir.   
 
 

Ana Sayfa | Kurucumuz | Üstadlar Zinciri | Antrenörler | Program | İletişim

 

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Yoga Academy'ye aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Yoga Academy'nin önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler Yoga Academy'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.